Skip to content
 
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
A-Á
Név Község
A. Szabó László Albár
Ág Tibor Nagymegyer
Ág Tiborné Nagymegyer
Agócs Béla Királyrév
Alt István Léva
Andrássy Gyula Nagymegyer
Andrássy Zsófia Nagymegyer
Ángyán Mária ?
Antal László Nyitracsehi
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
B
Név Község
Baán József Dunaszerdahely
Bácsi János ?
Bácsi Jánosné ?
Bajnóczy Jenőné Komárom
Balkó Rozália Kolon
Balogh Csaba Galánta
Balogh Malvin Nagykapos
Baloghné D. Irén Galánta
Barassó Katalin Tornalja
Baráth Ernőné Mohi
Baráth Mária (Pálinkásné) Somorja
Baráth Péter Párkány
Bartal Katalin Pelsőc
Bencső Ilona Losonc
Béres Gábor Ipolyság
Béres István Párkány
Bergmann Dénesné (Márta) Dunaszerdahely
Berner Ildikó Jányok
Bicsan József Galánta
Bihercz Júlia Galánta
Bitter László Pozsony
Bitter Márta Párkány
Blišťák Magda Galánta
Bodnár János Bodolló
Bodnár László Ipolyság
Bögi Szilvia Ógyalla
Bogosi Zsuzsa ?
Bohács Béla Somorja
Bolgár Magdaléna Gyerk
Boros (Volner) Erika Pozsonyeperjes
Bors Éva Tonkháza
Bozó Andrea Fülek
Brigán Zoltán Párkány
Buday Judit Fél
Bukor Eleonóra Érsekújvár
Bulkó Lászlóné Érsekújvár
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
C-CS
Név Község
Charizopulosz Tamásné Nagycétény
Chemez Zsuzsa Galánta
Császár László Zsigárd
Cséfalvay György Somorja
Cséplő Erzsébet Érsekújvár
Cséplő Mária Kisújfalu
Csicsay Éva Csilizradvány
Csízi Istvánné Pozsony
Csizmadia József Párkány
Csobády Mária Rozsnyó
Csókás Károly Bény
Csomor István Garamkálna
Czibulya Lívia Ipolyhídvég
Czízi Istvánné Pozsony
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
D
Név Község
Deme László Tornalja
Dobos Gyula Királyhelmec
Dobos Lászlóné Pozsony
Dömény (Kiss) Andrea Hidaskürt
Dráfi Mátyás Komárom
Duda Attiláné ?
Duka-Zólyomi Emese Pozsony
Duka-Zólyomi Norbertné Pozsony
Dunajszky Géza Pográny
Duray Éva Losonc
Dusza Lívia Vágsellye
Dvořák Anna Pozsony
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
E-É
Név Község
Engelbrecht Mária Pozsony
Erdélyi Istvánné Fegyvernek
Erdélyi Margit Léva
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
F
Név Község
Fábián Mária Borsi
Farkas Lajos Páskaháza
Farkas László Feled
Ferienčík Zachovay Ágnes Pozsony
Ficza Péter Érsekújvár
Finta ? Lédec
Fintáné Hajdú Margit Lédec
Földes Gyuláné Dunaszerdahely
Földes Katalin Dunaszerdahely
Földi Lajos Gúta
Fónod Zoltánné Pozsony
Fülöp Péter Galánta
Fülöp Vince Menyhe
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
G-GY
Név Község
Gál Janka Gímes
Geleta Ernő Érsekújvár
Gémesi Irén Érsekújvár
Grébner Gyuláné Léva
Gróf Józsefné Nyitra
Grosch István Zsitvabesenyő
Gulyás Györgyi Párkány
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
H
Név Község
Haas Erzsébet Rimaszombat
Habodász Eleonóra Losonc
Hadar Edit Pozsony
Hajtman Béla Párkány
Halász Tibor Léva
Halúz (Molnár) Márta Fegyvernek
Harakály Tibor Kassa
Harangozó Károly ?
Harisné Gulyás Ágnes Párkány
Havasi Márta Kassa
Herdics Éva Szenc
Herman Erzsébet Kicsind
Híves István Lukanénye
Hodossy Júlia Nyitra
Hornyák Pál Érsekújvár
Horsicza Ferenc Vízkelet
Horváth (Paulovics) Erzsébet Nagymegyer
Horváth Júlia Rimaszombat
Horváth Tamás Dióspatony
Hritz (Krausz) Júlia Pozsony
Huszár Jolán Jóka
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
I-Í
Név Község
Icsek Andrea Rozsnyó
Icsek István Kuntapolca
Istenes Mária Tardoskedd
Iván Jolán Jablonca
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
J
Név Község
Jakab Mária Csáb
Janda Iván Pozsony
Janda Lóránt Pozsony
Jankó József Fűr
Jankó Mónika Komárom
Janosovics Erika Párkány
Jarábik Imre Nagymegyer
Jarábik Imréné Nagymegyer
Jávorka Tamás Somorja
Jónás Katalin Fülekpüspöki
Józsa András Vága
Juhász Erzsébet Kürt
Juhász Róbert Vága
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
K
Név Község
Kaffka Imre Érsekújvár
Karátsony Imre Bátorkeszi
Karátsony Imréné Bátorkeszi
Kaszás Jánosné (Margit) Komárom
Kazán József Nagykér
Kebuszek Rudolf Csilizradvány
Kecskés Ferenc Bény
Kendi Mária Bodrogszentes
Kenyeres Vincéné Diószeg
Keszegh Béla Marcelháza
Kiss Ágnes Dunaszerdahely
Kiss Albert Hidaskürt
Kiss Teodóra Komárom
Kiss Valéria Kassa
Kmeczkó Mihály Komárom
Kmeczkó Mihály Nagyszarva
Kocsis Imelda Vágkirályfa
Koczor Mária ?
Kollárovics Ilona Kamocsa
Koncz Ágnes Rimaszombat
Kopasz Csaba Érsekújvár
Kósa Erzsébet Somorja
Kosár Árpád Nagymegyer
Kosec Mónika Galánta
Kosztolányi Julianna Komárom, D. keszi, Nagymaros
Kotiers Román Somorja
Kovács Aladár Nagykapos
Kovács Ferenc Ógyalla
Kovács János I. Kisújfalu
Kovács Ödön Vágsellye
Kováts Márta Pozsony
Krasznai Gáspár Budapest
Krausz Mária Pozsony
Krúg Mária Galánta
Kubacska Károlyné Galánta
Kulacs Dezsőné Balogh Matild Pozsony
Kulcsár Tibor Pozsony
Kurali Ágnes Konrádfalva
Kuzma Károly Gömörsíd
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
L-LY
Név Község
Lánczos Józsefné Nagymagyar
Láng Éva Egyházgelle
Láng Katalin Egyházgelle
Leczo Zoltánné Királyhelmec
Leczo Zoltánné Királyhelmec
Lehotkay Zsolt Komárom
Lehotsky Tibor Rimaszombat
Lengyelfalussy Miklós Párkány
Lengyelné V. Zsuzsanna Alistál
Lévay Tibor Rimaszombat
Lohner Mónika Komárom
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
M
Név Község
Marczel Kornélia Vágsellye
Máriás Anna ?
Maršovský Vendel Pozsony
Marták Imre Egyházkarcsa
Máté László Páskaháza
Matejová Márta Nyitra
Mázik Mária Szenc
Melečke Etelka Párkány
Mészáros Erna Pered
Mészáros Valéria Kisújfalu
Mező Ildikó Jóka
Mező László Galánta
Mihály Ferenc Fülek
Mikus Borbála Felsőszeli
Mircz Károly Diószeg
Molnár János Dunaszerdahely
Molnár Jánosné Dunaszerdahely
Molnár Katalin Dunaszerdahely
Morva Anna Érsekújvár
Moyzes ? ?
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
N-NY
Név Község
N. Tóth Anikó Ipolyság
Nagy Anikó Dunaszerdahely
Nagy László Komárom
Nagy Zsuzsanna Komárom
Németh Aladár Hanva
Németh Valéria Hanva
Nothart Valéria Kürt
Nyitrai János Zselíz
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
O-Ó
Név Község
Oláh Imréné Komárom
Oláh Terézia Komáromszentpéter
Ollári Katalin Nyárasd
Oriskó Ildikó Galánta
Orlovský Erzsébet Nagytárkány
Orsovics Yvette Nagymegyer
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
Ö-Ő
Név Község

A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
P
Név Község
Pál Mária Párkány, Somorja
Pálinkás Gyula Várkony
Pálinkás Zsuzsa Komárom
Pálmai Márta Dunaszerdahely
Papp Erzsébet Tejfalu
Papp László Érsekújvár
Paszmár Erzsébet Vágfarkasd
Paszmár János Vágfarkasd
Pataky Andrea Komárom
Pázmány Imréné Komárom
Peller Mária Lég
Peller Zsuzsa Lég
Pereszlényi Irén Ipolypásztó
Pereszlényi Julianna Várkony
Petőcz Kálmán Komárom
Petrás Éva Komárom
Petrovics Miklós Somorja
Pintér Ferenc Diószeg
Pócs Erzsébet Komárom
Pócs Tamás Tardoskedd
Pokorny Alexandra Köbölkút
Polák Imre Szenc
Polák Imréné Szenc
PólyaTünde ?
Popluhár Éva ?
Prágai Ildikó Kosút
Presinszky Károly Nyárasd
Pukkai Erika Galánta
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
R
Név Község
Rab Endéné ?
Rab Endre ?
Rácz Erzsébet Szomotor
Rácz Klára Nagymegyer, Komárom
Rigó Valéria Kisújfalu
Róka József Nemeskosút
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
S-SZ
Név Község
Sapszon Ferenc Budapest
Sárkány Erika Komárom
Sebény Ferenc Ipolybalog
Simkó Tibor Pozsony
Simon Zoltán Bodrogmező
Soltész Melinda Pozsony
Somoskői Jenőné ?
Steiner Márta Párkány
Sticza Franciska Nagybél
Stifter István Tejfalu
Stifter Lajosné Pozsonypüspöki
Stifter Margit Tejfalu
Stubendek István Komárom
Szabó Erzsébet Nagyszarva
Szabó Eszter ?
Szabó Gizella ?
Szabó Zoltán Köbölkút
Szalai Pál Léva
Szalai Pálné Léva
Szalay Szilvia Komárom
Szeder Irma Tany
Székely István Somorja
Szekeres Klára Csiffár
Szemes Mária Párkány
Szénásy Béla Ekel
Szenci Gizella Bátorkeszi
Szilárd (Sárkány) Erika Komárom
Szimkó Gabriella Királyhelmec
Szkokanovics Magda Érsekújvár
Szombath Károly Érsekújvár
Szombathy László Szepsi
Szomolayné Juhos Márta Felsőszeli
Szurdi Miklós Bény
Švasta Borisz Szenc
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
T-TY
Név Község
Takács Edit ?
Takács László Bény
Takács Lászlóné Párkány
Tamási László Debrecen
Teleky Miklós Nagymegyer
Thirring Margit Érsekújvár
Tolvaj Bertalan Nagykapos, Pólyán
Tonkó István Felsőszeli, Vága
Tóth András Lice
Tóth Henrik Csáb
Tóth Júlia Komárom
Tóth Katalin Pozsony
Tóth Melinda Vágsellye
Tóth Mihály ?
Tőzsér Árpád Pozsony
Trelaj Géza Érsekújvár
Trelaj Gézáné Érsekújvár
Trelaj Imre Érsekújvár
Turczi Árpád Ipolyság
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
U-Ú
Név Község
Urbán György Zselíz
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
Ü-Ű
Név Község


A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
V-W
Név Község
Vajda Éva Csicsó
Valacsay Franciska Somorja
Varga Béla Pozsony
Varga Brigitta ?
Varga Denisa Pered
Varga Ernő Pered
Varga Jenő Nyitra
Varga Zsuzsa Dunaszerdahely
Vass Ildikó Csenke
Vass Klára Csenke
Vass Lajos Budapest
Vaszily László Rimaszombat
Végh Dezső Dunaújfalu
Végh Géza Lakszakállas
Végh Márta Nyitra
Vehovszky Rozália Ipolyszalka
Veres Erika Kassa
Veszprémi Ferenc Érsekújvár
Viczay Pál Pozsony
Vígh Béla Léva
Vincze Mária Szenc
Vinczéné Ásványi Mária Szenc
Vontszemű Anita Dunaszerdahely
Wurster Ilona Pozsonypüspöki
A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
X-Y
Név Község


A-Á B C-CS D E-É F G-GY H I-Í J K L-LY M N-NY O-Ó Ö-Ő P R S-SZ T-TY U-Ú Ü-Ű V-W X-Y Z-ZS
Z-ZS
Név Község
Zajícsek Gabriella Vágsellye
Zatyko Szilvia Csáb
Zelinka Júlia Fülek
Zsákovics László Komárom
Zsákovics Lászlóné Komárom
Zsidó László ?
Zsigmond Ernő Nemesoroszi
 

TÁMOGASSON


- Támogasson minket adója 2%-ával

- Egyéni támogatók jelentkezését várjuk

- Fő támogatónk: Szlovák Kormányhivatal

HÍRLEVÉL

Regisztrálj, ha szeretnél értesítést kapni az újdonságokról!

KAPCSOLAT

Szlovákiai Magyar Pedagógusok
Vass Lajos Kórusa

Levélcím: Veľkoblahovská 1491/13
92901, Dunajská Streda, Szlovákia
Mobil: + 421 915 889 910
Email: info@tanitokorus.eu